Proclear 1 Day Multifocal (30 soczewek)

74.99zł
60%
W magazynie
Product detail: Show parameters
Podstawowe parametry

poniedziałek 17.6.

płyn do czyszczenia
puste

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni 9.00 zł
74.99zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Soczewki kontaktowe Proclear 1 Day Multifocal

Proclear 1 Day Multifocal to jednodniowe soczewki progresywne producenta CooperVision. Zostały zaprojektowane do korygowania prezbiopii oraz eliminowania uczucia suchego oka. Konstrukcja optyczna tych soczewek umożliwia oku instynktowne dostosowywanie się do sfer, które zapewniają optymalną ostrość widzenia.

Ostre i czyste widzenie na wszystkie odległości.

Soczewki kontaktowe Proclear 1 Day Multifocal sa świetnym rozwiązaniem do korygowania wzroku w każdej sytuacji – podczas jazdy samochodem, do czytania czy pracy przy komputerze. Zapewniają czyste i ostre widzenie na wszystkie odległości, stanowiąc bardzo dobrą alternatywę dla okularów.

Wygodne i higieniczne noszenie soczewek

Soczewki jednodniowe Proclear 1 Day Multifocal zapewniają najbardziej higieniczny i wygodny sposób korzystania z soczewek kontaktowych. Zużytą parę po prostu wyrzucamy pod koniec dnia i następnego dnia zakładamy nową parę soczewek. Nie ma potrzeby czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania soczewek. Takie rozwiązanie jest szczególnie zalecane dla alergików lub dla osób, które nie mają czasu na regularne czyszczenie soczewek.

Technologia nawilżania PC™

Technologia nawilżania PC™ opiera się o substancję hydrofilową (wiążącą wodę)- fosforycholinę, która jest kompatybilna ze środowiskiem naturalnym ludzkiego organizmu. Cząsteczki wody łączą się z powierzchnią soczewek, ale nie odparowują. Dzięki temu na soczewce wytwarza się warstwa ochronna, która zabezpiecza przed osiadaniem kurzu i redukuje gromadzenie się złogów białkowych na jej powierzchni. Poza tym dobrze nawilżone soczewki są komfortowe w noszeniu przez cały dzień.

Addycja

Soczewki kontaktowe Proclear 1 Day Multifocal nie mają określonej addycji. Producent informuje, że soczewki te są odpowiednie dla osób z addycjami do +2.50.

Pragniemy poinformować, że przed dokonaniem zakupu tych soczewek warto skonsultować się ze specjalistą.
Właściwości
Producent: CooperVision
BC: 8.70
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 30 soczewek
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Ważność: 24 miesięce i więcej
Przepuszczalność tlenu: 37 Dk/t
Zawartość wody: 60%
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Dodana moc: HI (MAX ADD +2.50)
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Materiał soczewki: Omafilcon A

Opinie (2)

60%
1x
0x
0x
0x
1x
Oceń ten produkt
100%
100%
Bo

Soczewki Multifocal Procelarl Cooper Vision okazały się doskonałą odpowiedzią na moje dwie wady wzroku. Dopasowanie właściwych dioptrii zajęło mi i mojej okulistce nieco czasu, ale w efekcie z sukcesem. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez nich. Polecam serdecznie, jednak polecam także współpracę z okulistą - samodzielny dobór bez konsultacji i pomiarów może prowadzić do sytuacji, jaki opisuje pani Agata.

20%
Agata Stępień

Soczewki BEZNADZIEJNE. Pieniądze wyrzucone w błoto. Założyłam 1 parę, szkoda że nie ma możliwości zwrotu tych soczewek i wylądują w koszu. Są faktycznie bardzo miękkie i komfortowe ale zdjęłam je po minucie bo NIC w nich nie widzę (ani z daleka ani z bliska). Zamglone widzenie, ZERO OSTROŚCI.

Odpowiedź
info@alensa.pl

Pani Agato, w tym wpadku należy zgłosić reklamację. Tutaj może Pani zapoznać się z zasadami zwrotu i wymiany: https://www.alensa.pl/…ktowych.html​​​​

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty
Top