Proclear Multifocal (3 soczewki)

63.89zł
91% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki wtorek 23.7. Wybierz parametry
Wybierz parametry drugiego oka
Dodaj do zamówienia: 28.49zł 19.49zł
InPost - Paczkomaty i sklepy (1–2 dni) 9.95zł *
InPost Kurier (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
63.89zł
Darmowy upominek warty aż do 23.99zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Właściwości - Proclear Multifocal (3 soczewki)

Producent: CooperVision
BC: 8.70
DIA: 14.40
Wielkość opakowania: 3 soczewki
Dodana moc: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Przepuszczalność tlenu: 42 Dk/t
Zawartość wody: 62%
Przedział mocy: od -8.00 do +6.00
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Materiał soczewki: Omafilcon B
Nazwa produktu: Proclear Multifocal
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

91%
130 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze (4)

Czy masz jakieś pytanie?
Magdalena

Dzień dobry. Mam pytanie. Jeżeli na stronie macie Państwo , że soczewki są w magazynie to jest szansa by w tym tygodniu dotarły ? Chodzi o soczewki Proclear Multifocal. Pytam gdyż często zdarza się, że trzeba na nie dłużej czekać.

Odpowiedź info@alensa.pl

Informacja "w magazynie" mówi o tym, że posiadamy w naszym sklepie markę Proclear Multifocal. Dostępność poszczególnych soczewek zależy od tego, jakie parametry są potrzebne. W menu należy wybrać właściwe moce soczewek, aby z prawej strony wyświetlił się termin wysyłki lub informacja o dłuższym oczekiwaniu.

Agnieszka Jaszewska

Jaka jest różnica między soczewkami Proclear multifocal i Biofinity multifoca miesięcznymi?

Odpowiedź info@alensa.pl

Wieloogniskowe soczewki Biofinity® multifocal firmy CooperVision to wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopią. Soczewki te łączą w sobie kluczowe cechy materiału silikonowo-hydrożelowego zastosowanego w soczewkach Biofinity z opracowaną przez firmę CooperVision technologią Balanced Progressive.

W wieloogniskowych soczewkach Proclear multifocal również wykorzystano technologię Balanced Progressive™, która polega na połączeniu konstrukcji sferycznej i asferycznej z optymalną wielkością stref optycznych, czego rezultatem jest soczewka typu „D” dla oka dominującego oraz soczewka typu „N” dla oka niedominującego. Udoskonalona konstrukcja posiada kilka stref korygujących wzrok w obu soczewkach, co pozwala na ostre widzenie we wszystkich odległościach - bliskich, dalekich oraz pośrednich.

Podstawową różnicą są parametry soczewek: Biofinity - BC: 8.6, DIA: 14.00, 142 Dk/t Proclear - BC: 8.7, DIA: 14.40, 21.3 Dk/t

Kasia

Jaka jest różnica między soczewkami Proclear multifocal i proclear multifocal xr?

Odpowiedź info@alensa.pl

Witamy, Soczewki kontaktowe progresywne Proclear Multifocal XR mają szerszą skalę (extended range) dioptryczną: od -20.0 do +20.0 i dodatkową moc: ADD powers do +4.00. Jeżeli Twoja recepta zawiera parametry, których nie mają soczewki Proclear Multifocal (-8.0 do +6.0), rozwiązaniem się soczewki Proclear Multifocal XR. Zapraszamy tutaj: www.alensa.pl/…-vision.html

Jolka

Jak mam rozróżnić przy tych soczewkach progresywnych proclear tą addycję n i d?moje inne soczewki wieloogniskowe nie mają takiego oznaczenia..

Odpowiedź info@alensa.pl

Dzień dobry, Wartości D i N odnoszą się do oka dominującego i niedominującego. Taka informacja musi zawsze znaleźć się na recepcie na soczewki kontaktowe progresywne. Jeżeli nie wie Pani, które oko jest dominujące to najlepiej skonsultować się ze specjalistą żeby pomógł dobrać odpowiednie soczewki wieloogniskowe.