Twoje zamówienia wysyłamy natychmiast! Zalecamy jednak wcześniejsze złożenie zamówienia, ponieważ przewoźnicy mogą mieć opóźnienia w dostawie z powodu obecnej sytuacji.

PureVision 2 for Presbyopia (3 soczewki)

89.99zł
100%
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 8.6.
Dodaj
13,49zł

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
dpd
2–3 dni 13.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni 9.00 zł
89.99zł
Alternatywny
produkt
Bestseller

TopVue Air Multifocal (3 soczewki)

W magazynie
  • Ekstremalnie oddychające
  • Ostre widzenie na każdą odległość
  • Wysoki stopień nawilżenia w ciągu całego dnia
Cena: 70.99zł
Alternatywny
produkt
Proponowane zestawy
Cena: 103.48 zł Oszczędność: 9.00 zł
Cena: 110.98 zł Oszczędność: 11.00 zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 99 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł

Soczewki kontaktowe progresywne Purevision 2 for Presbyopia

Soczewki kontaktowe Purevision 2 for Presbyopia producenta Bausch and Lomb to miesięczne soczewki kontaktowe. Purevision 2 for Presbyopia to soczewki progresywne do korekcji prezbiopii (starczowzroc­zności), która jest naturalnym zjawiskiem występującym wraz z wiekiem u osób po 40 roku życia i wywołuje problemy z widzeniem na krótkie odległości.

Materiał

Soczewki Purevision 2 for Presbyopia są wykonane z najwyższej jakości silikonu hydrożelowego Batafilcon A, który zapewnia niezbędną dystrybucję tlenu do rogówki oka. Producent informuje o możliwości noszenia tych soczewek nie tylko w ciągu dnia i zdejmowania ich na noc (wówczas należy zaopatrzeć się w płyn pielęgnacyjny i dezynfekować je po każdym użyciu), ale również w trybie ciągłym (bez potrzeby zdjemowania soczewek na noc). Jednakże, przedłużony tryb noszenia tych soczewek należy skonsultować z okulistą.

Komfort noszenia

Wyjątkowy kształt soczewek Purevision 2 for Presbyopia zapewnia ostre widzenie na wszystkie odległości. Technologia ComfortMoist sprawia, że noszenie tych soczewek jest komfortowe już od momentu pierwszej aplikacji soczewek.

Uwaga: Są dwie wersje opakowań soczewek kontaktowych PureVision 2 – jedno z oznaczeniem HD (w dolnym lewym rogu) i drugie bez tego oznaczenia. Oba rodzaje opakowań zawierają identyczne soczewki, różnią się wyłącznie opakowaniem.

Właściwości
Producent: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.00
Wielkość opakowania: 3 soczewki
Przepuszczalność tlenu: 130 Dk/t
Harmonogram wymiany: 30 dni
Ważność: 32 miesiące i więcej
Zawartość wody: 36%
Materiał soczewki: Balafilcon A
Przedział mocy: od -10.00 do +6.00
Dodana moc: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
Filtr UV: Nie
Nazwa produktu: PureVision 2 for Presbyopia
Na noc / do noszenia ciągłego: Tak

Opinie (1)

100%
1x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%
100%

Świetne soczewki do ciągłego noszenia!!! Polecam Zanim przeszłam na soczewki progresywne z wiekiem :) nosiłam zwykłe tej firmy do ciągłego noszenia ponad 10 lat. Jak tylko zmieniałam na inne za radą okulisty lub optometryka, to zaraz miałam zapalenie spojówek. W tych nic mi się nie dzieje. Same plusy!!!

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?

Komentarz

Elżbieta Susek

Czy te soczewki są mają datę ważności tylko do czerwca 2020 ? To znaczy,że w zasadzie już są przeterminowane bo kupuję 3 pary, czyli na 3 miesiące. Proszę o informację, bo już chciałam zamawiać.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Najczęściej w naszym magazynie posiadamy soczewki z terminem ważności około 32 miesięcy. Podczas składania zamówienia warto określić, jaki termin ważności Państwa interesuje. W tym celu proszę skorzystać z pola „informacje dodatkowe“.

dobór soczewek

Piotr Sójka

Moje pytanie dotyczy zamiany soczewek Air Optix plus HydraGlyde Multifocal o parametrach +0,25 ADDACJA MED (Maxx +2,0) na soczewki PureVision 2 for Presbyopia czy prawidłowo dobrałem moc i addację wybirająć MOC +0,25 i ADDACJĘ HigH (+1,5 - +2,5)

Odpowiedź

info@alensa.pl

MED oznacza medium moc max do +2.00 i HIGH oznacza moc od +1,5 – +2,5. Więcej na temat parametrów, znajdą Państwo na stronie: https://www.alensa.pl/…recepte.html Zalecamy zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne.

Średnica
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty dpd
Top