Recugel 10 g

28.99zł
100% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki środa 26.1. Stock day info: Tomorrow 26. styczeń Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie

Dostawa

dpd
1-2 dni 9.99 zł
Inpost paczkomaty
1-2 dni 9.99 zł
28.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Żel do oczu Recugel 10 g

Ten preparat do oczu nie może być stosowany podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Żel do oczu Recugel firmy Bausch and Lomb przypomina krople do oczu, ale jego żelowa formuła zapewnia długotrwałą skuteczność. Recugel odświeża i łagodzi suche, podrażnione oczy, a także stymuluje regenerację komórek w celu przywrócenia struktury rogówki.

Skuteczna ulga po urazie oka

Żel do oczu Recugel łagodzi objawy zmęczenia i podrażnienia oka ze względu na wiele czynników takich jak długotrwała praca przy komputerze i narażenie na ekstremalne warunki środowiskowe (mróz, wiatr, klimatyzacja itp.).

Żel do oczu Recugel zawiera aktywny składnik dexpanthenol, który pomaga zapobiegać tworzeniu się tkanki bliznowatej na rogówce po uszkodzeniu oka lub zabiegu chirurgicznym. Jest szczególnie skuteczny przy gojeniu rogówki w przypadku oparzeń, operacji LASIK i PRK, uszkodzeń spowodowanych ciałami obcymi lub zapaleniem rogówki.

Jak aplikować żel do oczu Recugel

Żel można stosować 3-5 razy dziennie, w razie potrzeby. Nałóż 1 kroplę Recugelu do worka spojówkowego (przestrzeń między gałką oczną a dolną powieką). Lekko pociągnij dolną powiekę w dół, nałóż żel i zamrugaj, aby rozprowadzić żel.

Ze względu na gęstszą, żelową formułę tego produktu, należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn, ponieważ żel może powodować rozmycie widzenia. Nie zaleca się nakładania produktu podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Recugel zawiera cetrimid, który jest środkiem konserwującym. Dlatego produkt ten należy wyrzucić w miesiąc po pierwszym otwarciu.

Właściwości

Producent: Bausch and Lomb
Okres użytkowania po otwarciu: 1 miesiąc
Można używać z soczewkami kontaktowymi: Nie
Konserwanty: Tak

Opinie

100%
44 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (3)

Czy masz jakieś pytanie?

Karolina Kowalczyk

Po jakim czasie po aplilacji zelu mpzna zalpzyc soczewki kontaktowe?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Zalecamy poradę z lekarzem, który najlepiej doradzi, jak długo należy używać żel Recugel i po jakim czasie można założyć soczewki kontaktowe.

Helena

Czy ten żel może zastąpić coronogel

Odpowiedź

info@alensa.pl

Zastępstwo kropli powinno zostać skonsultowane ze specjalistą.

Magda

Najlepszy.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Inpost paczkomaty dpd