Zestawy ekonomiczne: soczewki i płyn Laim-Care

Czy wiecie, że oferujemy Wasze ulubione soczewki razem ze świetnym, wysokiej jakości płynem do soczewek LAIM-Care? Oszczędźcie czas i pieniądze wybierając jeden z ekonomicznych zestawów!

W tych zestawach oferujemy miesięczne i dwutygodniowe soczewki. Mozecie tu znaleźć różne marki takie jak Biofinity, Acuvue lub TopVue i wiele innych. Wszystkie one są sprzedawane razem z płynem do soczewek LAIM-Care. Płyn LAIM-Care nadaje się do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Każde opakowanie zawiera antybakteryjny pojemnik na soczewki.

Płyn do soczewek LAIM-CARE to nowe, innowacyjne rozwiązanie dla użytkowników soczewek. W skład tego płynu wchodzi bardzo wydajna substancja nawilżająca – kwas hialuronowy. To naturalnie występująca w organizmie ludzkim substancja nawilżająca, dzięki czmu nie wywołuje żadnych podrażnień u osób o wrażliwych oczach. Obecnie to jeden z najpopularniejszych produktów na rynku, rekomendowany przez ekspertów. Poza tym zastosowanie hialuronianu sodu w płynie pielęgnacyjnym pomaga utrzymać wysokie nawilżenie soczewek, dzięki czemu są one wygodne w noszeniu przez cały dzień.

Wysoka jakość płynu do soczewek LAIM-CARE wiąże się również z tym, że kwas hialuronowy pomaga stymulować regenerację komórek i ma działanie antybakteryjne. Płyn LAIM-CARE to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, również dla soczewek hydrożelowo-silikonowych i kolorowych soczewek kontaktowych.

Więcej informacji
Przejrzałeś 36 produktów z 42.
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Inpost paczkomaty dpd