Spray do oczu Blink Refreshing Eye 10 ml

34.99zł
93% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki piątek 27.1. Wybierz parametry
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
34.99zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Spray do oczu Blink Refreshing Eye 10 ml

Blink Refreshing Eye, jako spray do oczu, jest doskonałą alternatywą dla kropli i może pomóc złagodzić zmęczenie oczu oraz łagodne podrażnienie lub suchość oczu. Ta mała butelka o pojemności 10 ml z łatwością mieści się w torbie i może być używana w dowolnym miejscu i czasie! Idealny do pracy i podróży.

Jak korzystać z tego sprayu

Producent zaleca trzymanie sprayu w odległości około 10 cm od oczu, utrzymywanie otwartych oczu i rozpylanie mgły. Rozwiązanie jest najskuteczniejsze, gdy stosuje się go do otwartych oczu, ponieważ jego składniki będą mogły prawidłowo rozpuszczać się w oku. Spray może być również stosowany na zamknięte powieki. Jednak efekty zostaną zredukowane w ten sposób.

W przypadku zastosowania z odległości co najmniej 10 cm nie ma potrzeby martwić się o rozmazywanie makijażu. Spray nie wpłynie w żaden sposób na makijaż.

Blink Refreshing Eye jest biokompatybilny

Ten spray ma pewne doskonałe właściwości biokompatybilne, takie jak pH 7,2 (zbliżone do pH naturalnych łez), dodatek hialuronianu sodu i brak perfum.

Hialuronian sodu można naturalnie znaleźć w organizmie człowieka, na przykład wewnątrz oka. Jest znany ze swoich zdolności regeneracyjnych i nawilżających. Pomaga Blink Refreshing Eye spray szybko złagodzić suchość, a także nawodnić soczewki kontaktowe i zwiększyć komfort podczas noszenia soczewek.

Blink Refreshing Eye można zastosować bezpośrednio na soczewki kontaktowe. Oznacza to, że nie musisz wyjmować soczewek, aby z niego korzystać.

Tego sprayu można używać tylko przez 90 dni po pierwszym użyciu .

Właściwości - Spray do oczu Blink Refreshing Eye 10 ml

Producent: Johnson and Johnson
Wielkość płynu: 10 ml
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Konserwanty: Tak
Można używać z soczewkami kontaktowymi: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

93%
40 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?