Spray do oczu Blink Refreshing Eye 10 ml

34.29zł
94% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki wtorek 26.10. Stock day info: Tomorrow 26. października Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
34.29zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Spray do oczu Blink Refreshing Eye 10 ml

Blink Refreshing Eye, jako spray do oczu, jest doskonałą alternatywą dla kropli i może pomóc złagodzić zmęczenie oczu oraz łagodne podrażnienie lub suchość oczu. Ta mała butelka o pojemności 10 ml z łatwością mieści się w torbie i może być używana w dowolnym miejscu i czasie! Idealny do pracy i podróży.

Jak korzystać z tego sprayu

Producent zaleca trzymanie sprayu w odległości około 10 cm od oczu, utrzymywanie otwartych oczu i rozpylanie mgły. Rozwiązanie jest najskuteczniejsze, gdy stosuje się go do otwartych oczu, ponieważ jego składniki będą mogły prawidłowo rozpuszczać się w oku. Spray może być również stosowany na zamknięte powieki. Jednak efekty zostaną zredukowane w ten sposób.

W przypadku zastosowania z odległości co najmniej 10 cm nie ma potrzeby martwić się o rozmazywanie makijażu. Spray nie wpłynie w żaden sposób na makijaż.

Blink Refreshing Eye jest biokompatybilny

Ten spray ma pewne doskonałe właściwości biokompatybilne, takie jak pH 7,2 (zbliżone do pH naturalnych łez), dodatek hialuronianu sodu i brak perfum.

Hialuronian sodu można naturalnie znaleźć w organizmie człowieka, na przykład wewnątrz oka. Jest znany ze swoich zdolności regeneracyjnych i nawilżających. Pomaga Blink Refreshing Eye spray szybko złagodzić suchość, a także nawodnić soczewki kontaktowe i zwiększyć komfort podczas noszenia soczewek.

Blink Refreshing Eye można zastosować bezpośrednio na soczewki kontaktowe. Oznacza to, że nie musisz wyjmować soczewek, aby z niego korzystać.

Tego sprayu można używać tylko przez 90 dni po pierwszym użyciu .

Właściwości
Producent: Johnson and Johnson
Wielkość płynu: 10 ml
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Konserwanty: Tak
Można używać z soczewkami kontaktowymi: Tak
Alternatywny
produkt
Bestseller

Krople do oczu w sprayu LAIM Moisture 15 ml

W magazynie
  • Nawilża i odświeża oczy
  • Bardzo prosty w użyciu
  • Bardzo długi okres ważności
Cena: 29.99zł
Alternatywny
produkt

Opinie

94%
139 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?