Swidoo 378 CG06/M


Rozmiar okularów Jaki mam rozmiar?
139 mm
Pozostałe wymiary
16 mm
142 mm
45 mm 53 mm
W magazynie
Data wysyłki: czwartek 30.11.
Darmowy upominek warty aż do 28.69zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .
Gwarancja oryginalności
Cena
35.70zł 29.90zł Zniżka -16%
Najlepsza cena za sztukę w ciągu ostatnich 30 dni: 35.70zł

O Swidoo

Swidoo to marka okularów stworzona przez Best Optik. Powstała przy użyciu najnowocześni­ejszych technologii, bez kompromisów jakościowych, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Firma Best Optik rozpoczęła swoją działalność pod koniec 2012 roku, a swój pierwszy krok w branży postawiła produkując okulary TR90. Okulary Swidoo są stylowe i w przystępnej cenie!


O tych okularach

Oprawki w kształcie kociego oka doskonale pasują do owalnych i prostokątnych twarzy. Niebieskie oprawki zazwyczaj idealnie pasują, gdy chcesz uzyskać klasyczny wygląd. Szary kolor soczewek zmniejsza odblaski i poprawia postrzeganie kolorów. Zwykłe soczewki okularowe. Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne. Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie idealne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!

Oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko oryginalne marki i produkty. Kiedy zamawiasz okulary od Alensa, dostępne w magazynie, zostaną one dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Dążymy do jak najpełniejszej satysfakcji klienta. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.