TopVue Air for Astigmatism (1 soczewka)

22.99zł
92% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki czwartek 21.10. Stock day info: Tomorrow 21. października Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie
Dodaj do zamówienia:
22.49zł

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
22.99zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Toryczne soczewki kontaktowe TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism to toryczne soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Są wykonane z innowacyjnego materiału silikonowo-hydrożelowego. TopVue Air na astygmatyzm odznaczają się wysoką przepuszczalnością tlenu i wysoką zawartością wody. Konstrukcja TopVue Air for Astigmatism wykorzystuje zaawansowaną technologię, która zapewnia stabilną pozycję soczewek kontaktowych w oku podczas ich noszenia w każdej sytuacji.

Soczewki kontaktowe TopVue Air for Astigmatism są również dostępne w opakowaniach 3 soczewki oraz 6 soczewek.

Jak działają soczewki TopVue Air for Astigmatism?

TopVue Air for Astigmatism to soczewki kontaktowe wyposażone w technologię stabilizacji o nazwie SHT PrismBallast, co pozwala osiągnąć doskonałe pozycjonowanie soczewki w oku. Technologia PrismBallast polega na zgrubieniu dolnej części soczewki, wykorzystując grawitację, aby ułatwić idealne dopasowanie na oku. Technologia SHT PrismBallast eliminuje ruch obrotowy i inny ruch soczewki, ponieważ masa balastu jest rozprowadzana w unikalny sposób. Ze względu na ich specjalny kształt i rozkład masy, TopVue Air for Astigmatism to soczewki kontaktowe zapewniające płynny ruch powieki na całej powierzchni gałki ocznej. Naturalny proces mrugania pomaga soczewce ustabilizować się. Soczewki wykorzystują ruch górnych i dolnych powiek, aby pomóc utrzymać soczewki w miejscu.

Komfort od samego początku

TopVue Air for Astigmatism są dostarczane w blistrze wypełnionym roztworem, który jest wzmocniony przez dodany hialuronian sodu. Hialuronian sodu ma absolutną zgodność ze środowiskiem fizjologicznym oka. Dzięki temu rozwiązaniu TopVue Air for Astigmatism są wygodne od pierwszego użycia.

Wysoka przepuszczalność tlenu i stabilne nawilżenie

Innowacyjna technologia materiałów silikonowo-hydrożelowych pozwala soczewkom TopVue Air for Astigmatism na wysoką przepuszczalność tlenu atmosferycznego do rogówki na bardzo wysokim poziomie za pomocą mikroskopijnych kanałów. Przepuszczania tlenu u tych soczewek wynosi 100 Dk/t. Innym ważnym parametrem dla wszystkich soczewek kontaktowych jest zawartość wody. TopVue Air for Astigmatism zawierają 45% wody. Dzięki temu soczewki pozostają dostatecznie nawilżone w ciągu dnia, co zapewnia wysoki komfort noszenia tych soczewek. Duża zawartość wody zmniejsza także ilość osadów kurzu czy złogów białkowych na powierzchni soczewki co minimalizuje ryzyko infekcji lub podrażnień oczu.

Właściwości
Producent: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 1 soczewka
Przepuszczalność tlenu: 100 Dk/t
Ważność: 24 miesiące i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 45%
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -12.00 do +6.00
Materiał soczewki: Innofilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Nazwa produktu: TopVue Air for Astigmatism
Zawiera hialuronian sodu: Tak

Opinie

92%
204 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (3)

Czy masz jakieś pytanie?

Magdalena Dudek

Koszmar! Soczewki noszę od prawie 10 lat ale jeszcze nigdy nie trafiłam na tak beznadziejne! Pierwsza para pękła mniej więcej w połowie miesiąca ale stwierdziłam, że być może to jakaś wada fabryczna i zamówiłam kolejny zestaw. Z drugim zestawem było jeszcze gorzej. Po pierwszym dniu użytkowania soczewka na lewym oku rozerwała się na pół. Co gorsze, połówka soczewki została na oku i nie byłam w stanie samodzielnie jej wyciągnąć, ponieważ utknęła pod powieką.. Nie obyło się bez wizyty u okulisty. Zdecydowanie odradzam bo można sobie tymi soczewkami zrobić krzywdę.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię! Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zachęcamy do skorzystania z gwarancji zwrotu pieniędzy: https://www.alensa.pl/…eniedzy.html

Zuzanna

Po jakim czasie trzeba wymienić na nowe

Odpowiedź

info@alensa.pl

Soczewki należy wymienić na nowe po 30 dniach od ich pierwszego użycia.

Lidia Łojczyk

Witam Nie chcę pisać opinii, która mogłaby być krzywdząca. Chciałabym zadać pytanie. Kupiłam w czwartek u Państwa soczewki TopVue Air for Astigmatism . Dzisiaj pierwszy raz je otworzyłam. Nakładałam delikatnie, zresztą to nie moje pierwsze soczewki. Soczewka z prawego oka pekła mi w oku na pół. Właśnie zamówiłam nową w Państwa sklepie,ale nie o to chodzi. Chciałabym się zapytać czy jest to wada fabryczna soczewki i co się stało, że nowa soczewka o dobrym terminie wazności dobrze założona mogła w taki sposób "zespsuć się". Noszę soczewki 4 lata i to moja pierwsza taka sytuacja. Soczewkę dokupuje tylko dlatego, że lewa jest w porządku i nie chce kombinować z innymi firmami w różnych okach. Proszę o odpowiedź.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Pani Lidio, przepraszamy za powstały problem. Możliwe, że to wada fabryczna soczewki. W związku ztym może Pani zgłosić reklmację. Więcej informacji dot. zwrotów i reklamacji znajdzie Pani tutaj: https://www.alensa.pl/…ktowych.html W podobnych sprawach prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem obsługi klienta.