TopVue Air for Astigmatism (1 soczewka)

22.99zł
100%
W magazynie
Product detail: Show parameters
Podstawowe parametry

poniedziałek 20.5.

płyn do czyszczenia
puste
Dodaj
21,99zł

Dostawa

Poczta Polska
2–3 dni 9.00 zł
Zásilkovna
2–3 dni 5.00 zł
Inpost paczkomaty
2–3 dni 9.00 zł
22.99zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Toryczne soczewki kontaktowe TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism to toryczne soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Są wykonane z innowacyjnego materiału silikonowo-hydrożelowego. TopVue Air na astygmatyzm odznaczają się wysoką przepuszczalnością tlenu i wysoką zawartością wody. Konstrukcja TopVue Air for Astigmatism wykorzystuje zaawansowaną technologię, która zapewnia stabilną pozycję soczewek kontaktowych w oku podczas ich noszenia w każdej sytuacji.

Soczewki kontaktowe TopVue Air for Astigmatism są również dostępne w opakowaniach 3 soczewki oraz 6 soczewek.

Jak działają soczewki TopVue Air for Astigmatism?

TopVue Air for Astigmatism to soczewki kontaktowe wyposażone w technologię stabilizacji o nazwie SHT PrismBallast, co pozwala osiągnąć doskonałe pozycjonowanie soczewki w oku. Technologia PrismBallast polega na zgrubieniu dolnej części soczewki, wykorzystując grawitację, aby ułatwić idealne dopasowanie na oku. Technologia SHT PrismBallast eliminuje ruch obrotowy i inny ruch soczewki, ponieważ masa balastu jest rozprowadzana w unikalny sposób. Ze względu na ich specjalny kształt i rozkład masy, TopVue Air for Astigmatism to soczewki kontaktowe zapewniające płynny ruch powieki na całej powierzchni gałki ocznej. Naturalny proces mrugania pomaga soczewce ustabilizować się. Soczewki wykorzystują ruch górnych i dolnych powiek, aby pomóc utrzymać soczewki w miejscu.

Komfort od samego początku

TopVue Air for Astigmatism są dostarczane w blistrze wypełnionym roztworem, który jest wzmocniony przez dodany hialuronian sodu. Hialuronian sodu ma absolutną zgodność ze środowiskiem fizjologicznym oka. Dzięki temu rozwiązaniu TopVue Air for Astigmatism są wygodne od pierwszego użycia.

Wysoka przepuszczalność tlenu i stabilne nawilżenie

Innowacyjna technologia materiałów silikonowo-hydrożelowych pozwala soczewkom TopVue Air for Astigmatism na wysoką przepuszczalność tlenu atmosferycznego do rogówki na bardzo wysokim poziomie za pomocą mikroskopijnych kanałów. Przepuszczania tlenu u tych soczewek wynosi 100 Dk/t. Innym ważnym parametrem dla wszystkich soczewek kontaktowych jest zawartość wody. TopVue Air for Astigmatism zawierają 45% wody. Dzięki temu soczewki pozostają dostatecznie nawilżone w ciągu dnia, co zapewnia wysoki komfort noszenia tych soczewek. Duża zawartość wody zmniejsza także ilość osadów kurzu czy złogów białkowych na powierzchni soczewki co minimalizuje ryzyko infekcji lub podrażnień oczu.

Właściwości
Producent: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 1 soczewka
Przepuszczalność tlenu: 100 Dk/t
Ważność: 24 miesięce i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 45%
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -12.00 do +6.00
Materiał soczewki: Innofilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Zawiera hialuronian sodu: Tak

Opinie

100%
0x
0x
0x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%

Komentarze (2)

Czy masz jakieś pytanie?

Jak dlugo mozna je nosic?

Zuzanna

Po jakim czasie trzeba wymienić na nowe

Odpowiedź

info@alensa.pl

Soczewki należy wymienić na nowe po 30 dniach od ich pierwszego użycia.

Problem z soczewką

Lidia Łojczyk

Witam Nie chcę pisać opinii, która mogłaby być krzywdząca. Chciałabym zadać pytanie. Kupiłam w czwartek u Państwa soczewki TopVue Air for Astigmatism . Dzisiaj pierwszy raz je otworzyłam. Nakładałam delikatnie, zresztą to nie moje pierwsze soczewki. Soczewka z prawego oka pekła mi w oku na pół. Właśnie zamówiłam nową w Państwa sklepie,ale nie o to chodzi. Chciałabym się zapytać czy jest to wada fabryczna soczewki i co się stało, że nowa soczewka o dobrym terminie wazności dobrze założona mogła w taki sposób "zespsuć się". Noszę soczewki 4 lata i to moja pierwsza taka sytuacja. Soczewkę dokupuje tylko dlatego, że lewa jest w porządku i nie chce kombinować z innymi firmami w różnych okach. Proszę o odpowiedź.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Pani Lidio, przepraszamy za powstały problem. Możliwe, że to wada fabryczna soczewki. W związku ztym może Pani zgłosić reklmację. Więcej informacji dot. zwrotów i reklamacji znajdzie Pani tutaj: https://www.alensa.pl/…ktowych.html W podobnych sprawach prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem obsługi klienta.

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty
Top