TopVue Air for Astigmatism (3 soczewki)

63.49zł 52.59zł
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 27.9. Stock day info: Tomorrow 27. września Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie
Dodaj do zamówienia:
13,49zł

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
63.49zł 52.59zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Toryczne soczewki kontaktowe TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism to toryczne soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Są wykonane z innowacyjnego materiału silikonowo-hydrożelowego. TopVue Air na astygmatyzm odznaczają się wysoką przepuszczalnością tlenu i wysoką zawartością wody. Konstrukcja TopVue Air for Astigmatism wykorzystuje zaawansowaną technologię, która zapewnia stabilną pozycję soczewek kontaktowych w oku podczas ich noszenia w każdej sytuacji.

Soczewki kontaktowe TopVue Air for Astigmatism są również dostępne w opakowaniach 1 soczewka oraz 6 soczewek.

Jak działają soczewki TopVue Air for Astigmatism?

TopVue Air for Astigmatism to soczewki kontaktowe wyposażone w technologię stabilizacji o nazwie SHT PrismBallast, co pozwala osiągnąć doskonałe pozycjonowanie soczewki w oku. Technologia PrismBallast polega na zgrubieniu dolnej części soczewki, wykorzystując grawitację, aby ułatwić idealne dopasowanie na oku. Technologia SHT PrismBallast eliminuje ruch obrotowy i inny ruch soczewki, ponieważ masa balastu jest rozprowadzana w unikalny sposób. Ze względu na ich specjalny kształt i rozkład masy, TopVue Air for Astigmatism to soczewki kontaktowe zapewniające płynny ruch powieki na całej powierzchni gałki ocznej. Naturalny proces mrugania pomaga soczewce ustabilizować się. Soczewki wykorzystują ruch górnych i dolnych powiek, aby pomóc utrzymać soczewki w miejscu.

Komfort od samego początku

TopVue Air for Astigmatism są dostarczane w blistrze wypełnionym roztworem, który jest wzmocniony przez dodany hialuronian sodu. Hialuronian sodu ma absolutną zgodność ze środowiskiem fizjologicznym oka. Dzięki temu rozwiązaniu TopVue Air for Astigmatism są wygodne od pierwszego użycia.

Wysoka przepuszczalność tlenu i stabilne nawilżenie

Innowacyjna technologia materiałów silikonowo-hydrożelowych pozwala soczewkom TopVue Air for Astigmatism na wysoką przepuszczalność tlenu atmosferycznego do rogówki na bardzo wysokim poziomie za pomocą mikroskopijnych kanałów. Przepuszczania tlenu u tych soczewek wynosi 100 Dk/t. Innym ważnym parametrem dla wszystkich soczewek kontaktowych jest zawartość wody. TopVue Air for Astigmatism zawierają 45% wody. Dzięki temu soczewki pozostają dostatecznie nawilżone w ciągu dnia, co zapewnia wysoki komfort noszenia tych soczewek. Duża zawartość wody zmniejsza także ilość osadów kurzu czy złogów białkowych na powierzchni soczewki co minimalizuje ryzyko infekcji lub podrażnień oczu.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli soczewki nie będą dla Państwa satysfakcjonujące, mogą Państwo zwrócić 2 nieotwarte soczewki w ciągu 60 dni od dostawy, by dostać pełny zwrot pieniędzy. Dowiedz się więcej
Właściwości
Producent: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 3 soczewki
Przepuszczalność tlenu: 100 Dk/t
Ważność: 24 miesiące i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 45%
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -12.00 do +6.00
Materiał soczewki: Innofilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Nazwa produktu: TopVue Air for Astigmatism
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Proponowane zestawy

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze wielu recenzji

Komentarze (16)

Czy masz jakieś pytanie?

Marcin

Po kilku dniach noszenia wydają się naprawdę dobre (to tej pory używam Biofinity). A przede wszystkim są to jedyne znane mi soczewki miesięczne na rynku na astygmatyzm ze sferą do -12. Wszystkie inne soczewki toryczne kończą się zazwyczaj na -10.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Michał

Dzień dobry Przy zakupie potrzebuję fakturę na osobę fizyczną bez podawania mocy soczewek. Czy wystawicie taką? P

Odpowiedź

info@alensa.pl

Wystawiamy fakturę dla każdego zamówienia. Faktury wystawiamy z opisem, nazwą, specyfikacją oraz ilością i mocą zakupionych produktów. Te dane zawsze będą znajdować się na fakturze.

Agata

Soczewki TopVue Air for Astigmatism mimo że mają korzystna cene w moim przypadku gdzie musze zakupić dwa opakowania (różnica w obu oczach) to nie spełniają oczekiwań brak ostrości z bliska, jestem niezadowolona.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Agata Szulczyk

Soczewki TopVue Air for Astigmatism mimo że mają korzystna cene w moim przypadku gdzie musze zakupić dwa opakowania (różnica w obu oczach) to nie spełniają oczekiwań brak ostrości z bliska, jestem niezadowolona.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Krzysztof

Spróbowałem jako zamiennik Biofinity Toric. Nie polecam, wg mnie przysłane do mnie soczewki nie spełniały deklarowanych na opakowaniu parametrów. Widziałem nieostro. Skorzystałem z gwarancji zwrotu pieniędzy. Przesyłkę zwrotną trzeba wysłać na własny koszt. Otrzymałem zwrot pieniędzy. Z czeskiego konta, o czym nie uprzedzano. Mój bank potrącił sobie 11 zł od tego wpływu. Jakbym wiedział, podałbym inne konto bankowe. Kiedy je kupowałem kosztowały 38.09zł. Moim zdaniem nie warte tamtych pieniędzy, co dopiero aktualnej ceny.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię! Sklep Alensa zaleca zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne. Przejście na nową markę soczewek kontaktowych zawsze powinno odbywać się wg. zaleceń specjalisty.

Marcin

Czy te soczewki są przeznaczone do całodobowego noszenia ? można np się w nich zdrzemnąć? bez efektu czerwonych oczu?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Te soczewki nie są przeznaczone do noszenia ciągłego.

Artur

Dla mnie rewelacja

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Marta Strumecka

Czy jeżeli mam mały astygmatyzm, ale nie znam stopnia to czy mogę używać jakikolwiek stopień widzenia? Czy ten stopień jest bardzo ważny i dobierany indywidualnie? Z góry dziękuję

Odpowiedź

info@alensa.pl

Zalecamy zamawianie jedynie soczewek kontaktowych, które zostały przepisane przez okulistę. Zmiana marki lub parametrów bez porady specjalisty zawsze stwarza ryzyko, że nowe soczewki nie będą odpowiednie, powodując dyskomfort lub poważniejsze komplikacje zdrowotne. To samo dotyczy płynów do soczewek kontaktowych.

Paulina Dzimiera

Czy są jakieś soczewki o sferze -1.5, mocy cylindra -0.5, osi 90 stopni, (BC) 8.6, DIA 14.2?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Niestety, w naszym sklepie nie oferujemy soczewek o mocy cylindra -0.50.

Mateusz

Witam zakupilem soczewki marki TopVue jakozamiennik PureVision 2 for Astigmatism, niestety ale nie jestem zadowolony z soczewek marki TopVue, wystepuje w nich efekt halo, gubienie ostrosci przy patrzeniu z bliska, wysychanie soczewki co sprawia dyskomfort. Pozdrawiam

Odpowiedź

info@alensa.pl

Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z produktu. Dla soczewek marki TopVue obowiązuje "gwarancja zwrotu pieniędzy": https://www.alensa.pl/…eniedzy.html

Justyna

Czy jest możliwość kupienia soczewek na sztuki? Pytam, ponieważ chciałabym wypróbować, a że mam różne wady w każdym oku, musiałabym kupić dwa opakowania, czyli aż 6 soczewek. Jeśli okażą się nieodpowiednie dla mnie, będzie to duży wydatek i reszta soczewek się zmarnuje... Pozdrawiam. Justyna

Odpowiedź

info@alensa.pl

Niestety, nie ma możliwości zakupu pojedynczych soczewek. Ale w przypdaku soczewek TopVue obowiązuje gwarancja zwrotu pieniędzy. Więcej informacji znaduje się tutaj: https://www.alensa.pl/…eniedzy.html

Ania

Czy te soczewki mają jakieś oznaczenia istotne przy zakładaniu?

Odpowiedź

info@alensa.pl

Aby uniknąć zniekształcenia widzenia spowodowanego astygmatyzmem, soczewka musi pozostawać w prawidłowej pozycji. W przypadku TopVue Air for Astigmatism osiąga się to przez prawidłowe rozmieszczenie materiału soczewki, który zapewnia technologia SHT PrismBallast (pogrubienie dolnej części soczewki).

Pozdrawiamy, Zespół Alensa.pl

jarek

witam chciał bym kupić soczewki TopVue Air for Astigmatism z tym że te soczewki mają BC- 8,6 i DIA- 14,2. Ja używałem AIR OPTIX Astigmatism które mają BC- 8,7 I DIA- 14,5. Czy mogę je zastąpić

Odpowiedź

info@alensa.pl

Nie zalecamy przejścia na nowe soczewki bez uprzedniej konsulatcji ze specjalistą, zwłaszcza jeżeli tak jak w Pana przypadku, parametry soczewek są inne. Niemniej jednak obowiązuje zasada, iż różnica mniejsza niż 0,2 w parametrach BC i DIA nie powinna być odczuwalna dla osoby noszącej soczewki. W Pańskim przypadku DIA różni się o 0,3 wobec czego może się zdarzyć, że krawędzie będą Pana uwierać. Zalecamy więc wizytę u okulisty lub optomerysty w celu przebadania wzroku, może parametry u Pana się zmieniły od odstatniego badania. Ewentualnie może Pan zamówić sobie soczewki toryczne TopVue Air for Astigmatism i wypróbować je, ponieważ na te soczewki przyjmujemy zwroty, nawet jeśli Pan soczewkę wypróbuje i okaże się, że nie pasuje. Tutaj zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: http://www.alensa.pl/…eniedzy.html

Beata

zgadzam się , dla mnie też super soczewki toryczne w niskiej cenie, a są to soczewki bardzo wygodne w zakładaniu i podczas noszenia.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Agnieszka

Bardzo dobre soczewki na astygmatyzm. Nie czuć ich w oku nawet po całym dniu noszenia, nie wysychają i łatwo się je zakłada. Poza tym to tanie soczewki toryczne.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

Marzena

Soczewki mile mnie zaskoczyły. Nie podrażniają oczu, prawie nieodczuwalne,można zapomnieć, że je mam.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!