TopVue Air Multifocal (6 soczewek)

131.14zł 128.29zł
75%
Bezpłatna dostawa tego produktu
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki środa 15.7.
Dodaj do zamówienia:
13,49zł
Bezpłatna dostawa tego produktu
128.29zł
Proponowane zestawy
Cena: 141.78 zł Oszczędność: 9.00 zł
Cena: 149.28 zł Oszczędność: 11.00 zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 99 zł
Upominek gratis do zamówień powyżej 250 zł

Soczewki kontaktowe TopVue Air Multifocal

Progresywne soczewki kontaktowe TopVue Air Multifocal zaprojektowane zostały z myślą o osobach cierpiących na prezbiopię, tzw. starczowzroczność. Wykonane są z innowacyjnego silikonu hydrożelowego trzeciej generacji. TopVue Air Multifocal charakteryzuje wysoka przepuszczalność tlenu i jednocześnie wysoka zawartość wody. Konstrukcja soczewek TopVue Air Multifocal opiera się o wiele stref optycznych, które gwarantują poprawę widzenia na wszystkie odległości, a noszenie soczewek jest komfortowe.

Soczewki kontaktowe TopVue Air Multifocal są również dostępne w opakowaniach 1 soczewka oraz 3 soczewki.

Wygodne i skuteczne rozwiązanie prezbiopii

Prezbiopia to tzw. starczowzroczność czyli dolegliwość zaliczana do wad wzroku występujących wraz z wiekiem. Pod wpływem naturalnego procesu starzenia się u większości osób w wieku ok. 40 lat dochodzi do pogorszenia wzroku ze względu na to, że soczewka oka traci swoją elastyczność wobec czego oko nie jest zdolne do dostatecznie ostrego widzenia na różne odległości. Soczewki progresywne TopVue Air Multifocal są wygodnym i skutecznym rozwiązaniem tej przypadłości.

Ostrość widzenia bez względu na odległość

Soczewki kontaktowe TopVue Air Multifocal składają się z wielu stref optycznych o różnych paramterach. Koncepcja zróżnicowania poszczególnych stref optycznych soczewki wykorzystuje naturalne właściwości oka – źrenica zwęża się gdy patrzymy na obiekty znajdujące się blisko i rozszerza gdy spoglądamy na obiekty znajdujące się daleko. Strefa odpowiedzialna za korekcję ostrości obrazu w bliskiej odległości umieszczona jest w centralnej części soczewki, a bliżej zwenętrznych krawędzi soczewki znajduje się strefa odpowiadająca za korekcję obrazu obiektów znacznie oddalonych.

Jak wybrać odpowiednią wartość addycji?

Soczewki kontatkowe TopVue Air Multifocal posiadają cztery wartości addycji. Jeżeli Twoja zdiagnozowana wada mieści się pomiędzy dwoma z tych czterech wartości, wybierz wartość niższą. W sytuacji jednego dominującego oka, oko dominujące powinno mieć wyższą wartość niż oko niedominujące.

Komfort noszenia

Soczewki kontaktowe TopVue Air Multifocal znajdują się w opakowaniu blistrowym i zanurzone są w płynie wzbogaconym o substancję nawilżającą – hialuronian sodu, który jest kompatybilny z naturalnym środkowiskiem ludzkiego oka. Zawartość tej substancji sprawia, że noszenie TopVue Air Multifocal jest przyjemne i wygodne już od samego początku kiedy po raz pierwszy założymy soczewkę.

Wysoka przepuszczalnośc tlenu oraz świetne nawilżenie

Innowacyjna technologia stosowana przy produkcji materiałów silikonowo-hydrożelowych sprawia, że soczewki TopVue Air Multifocal charakteryzuje wysoka przepuszczalność tlenu. Transport tlenu ze środowiska zewnętrznego do rogówki oka odbywa się przez mikroskopijne kanaliki. Współczynnik przepuszczalności tlenu w soczewkach TopVue Air Multifocal wynosi 100 Dk/t.

Kolejną ważną cechą wszystkich soczewek kontaktowych jest optymalna zawartość wody, która zapewnia ich odpowiednie nawilżenie. TopVue Air Multifocal zawierają 45% wody, dzięki czemu utrzymują wysoki stopień nawilżenia w ciągu całego dnia. Woda tworzy również barierę ochronną przeciwko osadom na powierzchni soczewki i zapewnia higienę oka oraz eliminuje ryzyko wystąpienia zakażeń lub podrażnień.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli soczewki nie będą dla Państwa satysfakcjonujące, mogą Państwo zwrócić 4 nieotwarte soczewki w ciągu 60 dni od dostawy, by dostać pełny zwrot pieniędzy. Dowiedz się więcej
Właściwości
Producent: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Dodana moc: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Przepuszczalność tlenu: 100 Dk/t
Ważność: 24 miesiące i więcej
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 45%
Przedział mocy: od -12.00 do +6.00
Materiał soczewki: Innofilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Nazwa produktu: TopVue Air Multifocal
Zawiera hialuronian sodu: Tak

Opinie (6)

75%
1x
0x
1x
0x
0x
Oceń ten produkt
100%
100%

Produkt jest bardzo dobry.Jak dotąd, nie miałam jeszcze tak wygodnych i dobrych soczewek.Poza tym dostawa też jest super.

50%

Plusy: Dobrze się noszą Akceptowalna redukcja wady, jednak nosiłem dużo lepsze soczewki Dobra cena Minusy: Niezwykle trudno je założyć, wcale nie przylepiają się do palca. Bardzo trudno je zdjąć

Odpowiedź
info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię!

nie ocenione

Najlepsze soczewki hydrożelowe jakie miałem, no i w dobrej cenie.

nie ocenione

Na alensa pl te soczewki multifocal są w bardzo dobrej cenie, wygodne w noszeniu przez cały dzień. Polecam.

nie ocenione

Są to najlepsze soczewki progresywne dla oczu wrażliwych. Bardzo miękkie, komfortowe w noszeniu i nieodczuwalne na oku prawie.

nie ocenione

Zaryzykowałam i zamówiłam te soczewki progresywne przez internet. Jestem mile zaskoczona. To soczewki miękkie, nieodczuwalne w oku, nie przyklejają się. to soczewki dobrze nawilżone i tanie jak na soczewki multifoklane.

Komentarze (6)

Czy masz jakieś pytanie?

Dobór soczewek

Mira

Najbardziej podpasowały mi soczewki Biofinity Cooper Vision typ D 1.75 typ N 3.25 obie z addycją High. Zamówiłam z takimi samymi parametrami Dailes Total ze względu na uwodnienie i tlenoprzepuszczalność. Jednak gorzej widzę w nich z bliska. Chciałabym też wypróbować Top Vue, ale nie wiem jakie parametry wybrać ? Proszę o podpowiedź.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Pani Miro, soczewki „TopVue Air Multifocal“ mają podobne parametry jak soczewki „Biofinity Multifocal“. Soczewki „TopVue Air Multifocal“ posiadają cztery wartości addycji. Jeżeli zdiagnozowana wada mieści się pomiędzy dwoma z tych czterech wartości, należy wybierać wartość niższą. W sytuacji jednego dominującego oka – oko dominujące powinno mieć wyższą wartość niż oko niedominujące.

Komentarz

Bartłomiej

Wyjątkowe soczewki progresywne – szybka dostawa – Świetna obsługa klienta. 10/10.

Komentarz

Krzysztof

Najlepsze soczewki hydrożelowe jakie miałem, no i w dobrej cenie.

Komentarz

Bogdan

Na alensa pl te soczewki multifocal są w bardzo dobrej cenie, wygodne w noszeniu przez cały dzień. Polecam.

Komentarz

Feliks

Są to najlepsze soczewki progresywne dla oczu wrażliwych. Bardzo miękkie, komfortowe w noszeniu i nieodczuwalne na oku prawie.

Komentarz

Natalia

Zaryzykowałam i zamówiłam te soczewki progresywne przez internet. Jestem mile zaskoczona. To soczewki miękkie, nieodczuwalne w oku, nie przyklejają się. to soczewki dobrze nawilżone i tanie jak na soczewki multifoklane.

Średnica
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty dpd
Top