TopVue Color - Honey - zerówki (2 soczewki)

49.99zł
97% rekomendacji
W magazynie
Kolor szkieł
  Przybliżony dzień wysyłki piątek 29.10. Stock day info: Tomorrow 29. października Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
  W magazynie
  Dodaj do zamówienia:
  22.49zł

  Dostawa

  Inpost paczkomaty
  1-3 dni 9.99 zł
  Poczta Polska / DPD / Inpost
  2-3 dni 9.99 zł
  dpd
  2-3 dni 13.99 zł
  49.99zł
  Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.
  TopVue Color - Honey - zerówki (2 soczewki)

  Kolorowe soczewki kosmetyczne bez korekcji

  Niedodioptryczne kolorowe soczewki to soczewki kontaktowe, które nie poprawią wzroku. Używane są wyłącznie do celów kosmetycznych. Każdy, kto chce kupić takie soczewki kosmetyczne, powinien zbadać oczy w celu uzyskania recepty „plano”, czyli takiej bez korekcji wzroku. Profesjonalny pomiar zawczasu powie Ci również, które soczewki powinny być dla Ciebie wygodne, a które nie.

  O TopVue Color

  Szukasz naturalnej i pięknej zmiany koloru oczu połączonej z wygodnym dopasowaniem? W takim razie soczewki TopVue Color są właśnie dla Ciebie. Technologia trzech odcieni soczewek oznacza, że ​​kolor jest nakładany w kilku warstwach i odcieniach podczas procesu produkcyjnego, aby uzyskać naturalny wygląd. Te odcienie zawierają ciemny pierścień, który sprawia, że ​​oczy wyglądają na większe, a kolor odważniejszy.

  Miesięczne soczewki w kolorze miodu: TopVue Color - Honey

  Łatwo i szybko zamień kolor oczu na brązowy dzięki TopVue Color - Honey! Brązowe soczewki łączą w sobie kolor jasnobrązowy z miodowo-brązowym. Ta mieszanka odcieni zapewnia naturalny wygląd i jest w stanie skutecznie pokryć naturalny kolor. TopVue Color Honey są świetne na każdą okazję!

  Soczewki kolorowe TopVue zerówki

  Szukasz naturalnej i pięknej zmiany koloru oczu? W takim przypadku soczewki TopVue Color są właśnie dla Ciebie.

  TopVue Color to kolorowe soczewki kontaktowe. Wykonane są z materiału hydrożelowego, który został wzbogacony o wyjątkowo skuteczny, naturalny nawilżacz: hialuronian sodu. Dzięki temu dodatkowi oraz 55% zawartości wody, TopVue Color jest w stanie utrzymać wysoki stopień wilgoci i zapewnia maksymalny komfort przez cały dzień.

  Bogaty i głęboki kolor

  Warstwy kolorów wewnątrz soczewek kontaktowych TopVue Color są nakładane za pomocą technologii 3Tones . Soczewki mają ciemna otoczkę wokół obwodu, która wizualnie powiększa oczy. Sam kolor jest stosowany w 2 odcieniach, zapewniając doskonałe pokrycie i naturalny efekt.

  Codzienne zużycie i wymiana miesięczna

  TopVue Color są przeznaczone do codziennego użytku z miesięcznym harmonogramem wymiany. NIE powinny być noszone w sposób ciągły ani podczas snu. Koniecznie wyjmij soczewki pod koniec każdego dnia, zdezynfekuj je za pomocą uniwersalnego płynu do soczewek kontaktowych i przechowuj je przez noc w pojemniku z odrobiną świeżego płynu.

  Efekt końcowy zmiany koloru

  Efekt końcowy w przypadku wszystkich kolorowych soczewek kontaktowych zależy w pewnym stopniu od naturalnego koloru oczu. Inne czynniki, które mogą mieć wpływ na kolory to odzież i akcesoria, a także warunki oświetleniowe.

  Właściwości
  Kolor soczewek: Brązowy
  Producent: TopVue
  BC: 8.50
  DIA: 14.20
  Wielkość opakowania: 2 soczewki
  Przedział mocy: 0
  Ważność: 24 miesiące i więcej
  Przepuszczalność tlenu: 28 Dk/t
  Harmonogram wymiany: 30 dni
  Zawartość wody: 55%
  Materiał soczewki: Methafilcon A
  Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
  Nazwa produktu: TopVue Color
  Filtr UV: Tak

  Wszystkie warianty tego produktu:

  Opinie

  97%
  191 naszych klientów poleca ten produkt

  Komentarze

  Czy masz jakieś pytanie?