TopVue Monthly (6 soczewek)

64.99zł 54.99zł
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 27.9. Stock day info: Today 27. września Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. września Wybierz parametry
W magazynie
Dodaj do zamówienia:
13,49zł

Dostawa

Inpost paczkomaty
1-3 dni 9.99 zł
Poczta Polska / DPD / Inpost
2-3 dni 9.99 zł
dpd
2-3 dni 13.99 zł
64.99zł 54.99zł
Darmowy upominek warty aż do 64.29zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Soczewki kontaktowe TopVue Monthly

Miesięczne soczewki kontaktowe TopVue Monthly wprowadziliśmy na rynek na początku 2011 r. Są to soczewki hydrożelowe, bardzo wygodne i dobrze tolerowane przez użytkowników. Dzięki zawartości wyjątkowo skutecznego środka nawilżającego - hialuronianu sodu oraz czynnika PEG (politlenku etylenu), są odpowiednio nawilżone co zapewnia maksymalny komfort noszenia tych soczewek przez cały dzień. Hialuronian sodu to substancja naturalna dla ludzkiego organizmu, która znajduje się w stawach czy osoczu.

Perfekcyjny kształt krawędzi soczewek

Soczewki kontaktowe TopVue Monthlymają bardzo cienkie krawędzie. Podczas noszenia soczewek, powieka dotyka krawędzi soczewki przy każdym mrugnięciu. Jeżeli krawędź jest zbyt gruba, użytkownikom towarzyszy nieprzyjemne uczucie obecności soczewki w oku. Choć to rzadko omawiana kwestia jakości szkieł kontaktowych, grubość krawędzi soczewki ma decydujące znaczenie w kwestii komfortu jej noszenia.

Wysoka jakość i stabilna korekcja wad wzroku

Soczewki kontaktowe TopVue Monthly charakteryzuje wysoka stabilność poprawy widzenia, którą soczewka uzyskuje dzięki zastosowaniu takiej samej mocy dioptrycznej w całej strefie optycznej. Dzięki temu, soczewki zapewniają wysoką jakość widzenia w różnych warunkach oświetleniowych, którą użytkownicy szczególnie doceniają podczas nocnej jazdy samochodem.

Filtry UVA i UVB

Soczewki kontaktowe TopVue Monthly, jako jedne z niewielu dostępnych na rynku są wyposażone w filtr UV, który neutralizuje niebezpieczne promieniowanie UVA i UVB. Oczywiście, to nowoczesne rozwiązanie dla ochrony wzroku, jednakże nie jest w 100% wystarczające dla ochrony całych oczu, ponieważ soczewki kontaktowe pokrywają oko częściwo. Wobec tego niezbędne jest noszenie okularów przeciwsłonecznych w celu pełnego zabezpieczenia oczu przed promieniowaniem UV.

Technologia AQUAMAX

Technologia AQUAMAX wykorzystuje innowacyjny sposób aplikacji filtrów UV przy produkcji soczewek kontaktowych, który nie ma żadnych negatywnych skutków dla właściwości soczewek. Soczewki kontaktowe TopVue są również łatwe w użyciu podczas zakładania, jak i usuwania ich z oka.

Zalecenia i harmonogram wymiany

Miesięczne soczewki kontaktowe TopVue Monthly nie są zaprojektowane do przedłużonego trybu noszenia w nocy. Po całodziennym noszeniu należy wyjąć je z oczu, zdezynfekować i umieścić na noc w pojemniczku z płynem do soczewek. Po 30 dniach od pierwszego użycia należy soczewki wymienić.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli soczewki nie będą dla Państwa satysfakcjonujące, mogą Państwo zwrócić 4 nieotwarte soczewki w ciągu 60 dni od dostawy, by dostać pełny zwrot pieniędzy. Dowiedz się więcej
Właściwości
Producent: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.00
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Ważność: 24 miesiące i więcej
Przepuszczalność tlenu: 26 Dk/t
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 38%
Przedział mocy: od -12.00 do +4.00
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Materiał soczewki: Polymacon
Nazwa produktu: TopVue Monthly
Filtr UV: Tak
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Alternatywny
produkt
Bestseller

TopVue Monthly Plus (6 soczewek)

W magazynie
  • Filtr UV
  • Duża zawartość wody
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Cena: 37.99zł
Alternatywny
produkt
Proponowane zestawy
Cena: 68.48 zł Oszczędność: 9.00 zł
Cena: 75.98 zł Oszczędność: 11.00 zł

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze wielu recenzji

Komentarze (3)

Czy masz jakieś pytanie?

Piotr

Bardzo wygodne i tanie. Nie mam zastrzeżeń

Ola

Czy jak mam krzywiznę 8.5 to mogę zamówić te soczewki skoro mają tylko 8.6?? Dziękuję

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dzień dobry, O tym czy przejście z krzywizny 8.5 na 8.6 będzie Pani odpowiadało, najlepiej przekonać się kiedy wypróbuje Pani miesięczne soczewki TopVue. Wszystko zależy od tego jak zareagują Pani oczy. Jeżeli chodzi o soczewki TopVue Monthly, naszym klientom oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy (jak dla pozostałych produktów marki TopVue). Oznacza to, że może Pani zamówić te soczewki na próbę. Jeżeli okaże się, że źle będzie Pani widziała z soczewkami o krzywiznie 8.6, wówczas wystarczy soczewki do nas odesłać. Szczegółowe informacje na temat gwarancji zwrotu pieniędzy znajdzie Pani tutaj: https://www.alensa.pl/…eniedzy.html

Rafał

Faktycznie bardzo fajne soczewki, pomimo tego, że byłem sceptycznie nastawiony to dają radę. Wcale nie odstają od soczewek Bausch and Lomb.