TopVue Monthly (6 szt) + płyn Gelone 360 ml

68.48zł
100% rekomendacji
W magazynie
TopVue Monthly (6 soczewek)
Przybliżony dzień wysyłki piątek 27.1. Wybierz parametry
Cena regularna 54.99zł
Płyn Gelone 360 ml
Przybliżony dzień wysyłki piątek 27.1. Wybierz parametry
Cena regularna 22.49zł
Paczkomaty InPost (1–3 dni) 9.95zł *
Kurier DPD (1–2 dni) 14.95zł *
* Darmowa dostawadla zamówień powyżej 169.00zł
77.48zł 68.48zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł , dla zamówień powyżej 300.00zł .

Soczewki TopVue Monthly + płyn Gelone 360 ml - Oszczędzaj pieniądze!

Oszczędzaj wybierając zestaw soczewek razem z płynem!

Miesięczne soczewki kontaktowe TopVue Monthly wprowadziliśmy na rynek na początku 2011 r. Są to soczewki hydrożelowe, bardzo wygodne i dobrze tolerowane przez użytkowników. Dzięki zawartości wyjątkowo skutecznego środka nawilżającego - hialuronianu sodu oraz czynnika PEG (politlenku etylenu), są odpowiednio nawilżone co zapewnia maksymalny komfort noszenia tych soczewek przez cały dzień. Hialuronian sodu to substancja naturalna dla ludzkiego organizmu, która znajduje się w stawach czy osoczu.

Perfekcyjny kształt krawędzi soczewek

Soczewki kontaktowe TopVue Monthlymają bardzo cienkie krawędzie. Podczas noszenia soczewek, powieka dotyka krawędzi soczewki przy każdym mrugnięciu. Jeżeli krawędź jest zbyt gruba, użytkownikom towarzyszy nieprzyjemne uczucie obecności soczewki w oku. Choć to rzadko omawiana kwestia jakości szkieł kontaktowych, grubość krawędzi soczewki ma decydujące znaczenie w kwestii komfortu jej noszenia.

Wysoka jakość i stabilna korekcja wad wzroku

Soczewki kontaktowe TopVue Monthly charakteryzuje wysoka stabilność poprawy widzenia, którą soczewka uzyskuje dzięki zastosowaniu takiej samej mocy dioptrycznej w całej strefie optycznej. Dzięki temu, soczewki zapewniają wysoką jakość widzenia w różnych warunkach oświetleniowych, którą użytkownicy szczególnie doceniają podczas nocnej jazdy samochodem.

Filtry UVA i UVB

Soczewki kontaktowe TopVue Monthly, jako jedne z niewielu dostępnych na rynku są wyposażone w filtr UV, który neutralizuje niebezpieczne promieniowanie UVA i UVB. Oczywiście, to nowoczesne rozwiązanie dla ochrony wzroku, jednakże nie jest w 100% wystarczające dla ochrony całych oczu, ponieważ soczewki kontaktowe pokrywają oko częściwo. Wobec tego niezbędne jest noszenie okularów przeciwsłonecznych w celu pełnego zabezpieczenia oczu przed promieniowaniem UV.

Technologia AQUAMAX

Technologia AQUAMAX wykorzystuje innowacyjny sposób aplikacji filtrów UV przy produkcji soczewek kontaktowych, który nie ma żadnych negatywnych skutków dla właściwości soczewek. Soczewki kontaktowe TopVue są również łatwe w użyciu podczas zakładania, jak i usuwania ich z oka.

Zalecenia i harmonogram wymiany

Miesięczne soczewki kontaktowe TopVue Monthly nie są zaprojektowane do przedłużonego trybu noszenia w nocy. Po całodziennym noszeniu należy wyjąć je z oczu, zdezynfekować i umieścić na noc w pojemniczku z płynem do soczewek. Po 30 dniach od pierwszego użycia należy soczewki wymienić.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli soczewki nie będą dla Państwa satysfakcjonujące, mogą Państwo zwrócić 4 nieotwarte soczewki w ciągu 60 dni od dostawy, by dostać pełny zwrot pieniędzy. Dowiedz się więcej

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych Gelone

Formuła płynu Gelone jest unikalna ze względu na zawartość nawilżającego hialuronianu sodu. Substancja ta jest naturalna dla organizmu ludzkiego, znajduje się m.in. w stawach, szkliwie oka czy w tkance skórnej.

Formuła Gelone jest bardzo delikatna dla oczu, głównie za sprawą doskonałego nawilżenia jakie daje płyn. Dzięki temu zwiększa się komfort noszenia soczewek kontaktowych.

Płyn pielęgnacyjny Gelone nadaje się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych wliczając w to soczewki hydrożelowe oraz soczewki kolorowe.

Właściwości - TopVue Monthly (6 soczewek)

Producent: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.00
Wielkość opakowania: 6 soczewek
Ważność: 24 miesiące i więcej
Przepuszczalność tlenu: 26 Dk/t
Harmonogram wymiany: 30 dni
Zawartość wody: 38%
Przedział mocy: od -12.00 do +4.00
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Materiał soczewki: Polymacon
Nazwa produktu: TopVue Monthly
Filtr UV: Tak
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Właściwości - Płyn Gelone 360 ml

Producent: Soleko
Rodzaj płynu: Uniwersalne
Wielkość płynu: 360 ml
Ważność: 12 miesięcy i więcej
Okres użytkowania po otwarciu: 3 miesiące
Zawiera hialuronian sodu: Tak
Konserwanty: Tak
Wyrób medyczny: Tak

Opinie

100%
36 naszych klientów poleca ten produkt Recenzje nie są weryfikowane

Komentarze

Czy masz jakieś pytanie?