TopVue Premium for Astigmatism (1 soczewka)

16.39zł
96% rekomendacji
W magazynie
Przybliżony dzień wysyłki poniedziałek 31.1. poniedziałek 31.1. poniedziałek 31.1. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Wybierz parametry
W magazynie
Dodaj do zamówienia:
22.49zł

Dostawa

dpd
1-2 dni 9.99 zł
Inpost paczkomaty
1-2 dni 9.99 zł
16.39zł
Darmowy upominek warty aż do 57.20zł, dla zamówień powyżej 300.00zł.

Soczewki toryczne TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism to toryczne soczewki kontaktowe zaprojektowane do korekcji astygmatyzmu. Wykonane są z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Kształt soczewek TopVue Premium for Astigmatism zapewnia stabilność soczewki w oku. TopVue Premium for Astigmatism charakteryzuje wysoka przepuszczalność tlenu przy jednoczesnej dużej zawartości wody.

Wysoka przepuszczalność tlenu

Zdolność transportowania cząsteczek tlenu wynosi w soczewkach TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk/t. Tlen przenoszony jest z powietrza do rogówki oka poprzez mikroskopijne kanaliki.

Wysoki komfort noszenia

Soczewki toryczne TopVue Premium for Astigmatism znajdują się w opakowaniu blistrowym i zanurzone są w płynie wzbogaconym o substancję nawilżającą – hialuronian sodu, który jest kompatybilny z naturalnym środkowiskiem ludzkiego oka. Dzięki temu oczy są nawilżone co zapobiega ewentualnym podrażnieniom, a soczewki są wygodne w noszeniu przez cały dzień.

Skuteczna pomoc przy astygmatyzmie

Astygmatyzm to wada wzroku cechująca się zaburzoną symetrią obrotową oka, wywołaną nieregularnym kształtem rogówki bądź soczewki. Aby zapewnić skuteczne rozwiązanie w korekcji astygmatyzmu, należy określić cylinder i stopień osi soczewki.

Technologia stabilizacji soczewki na oku

Specjalny kształt i rozłożenie masy soczewki TopVue Premium for Astigmatism sprawiają, że soczewka nie jest odczuwalna podczas mrugania, a powieka w naturalny sposób porusza się po soczewce. Naturalny proces mrugania również pomaga w utrzymaniu stabilności soczewki. Jest to bardzo ważne w przypadku soczewek torycznych, ponieważ stabilna soczewka gwarantuje, że cylinder i oś znajduą się dokładnie w tym miejscu oka, które korygują.

Właściwości

Producent: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Wielkość opakowania: 1 soczewka
Przepuszczalność tlenu: 104 Dk/t
Harmonogram wymiany: 14 dni
Ważność: 24 miesiące i więcej
Zawartość wody: 45%
Moc cylindra: od -0.75 do -2.25
Przedział mocy: od -12.00 do +6.00
Materiał soczewki: Innofilcon A
Na noc / do noszenia ciągłego: Nie
Filtr UV: Nie
Nazwa produktu: TopVue Premium for Astigmatism

Opinie

96%
41 naszych klientów poleca ten produkt

Komentarze (3)

Czy masz jakieś pytanie?

Dorota

Czy to są soczewki 30 dniowe?

Odpowiedź

info@alensa.pl

TopVue Premium for Astigmatism to soczewki dwutygodniowe, należy je wymieniać co 14 dni.

Renata

Nie polecam, bardzo grube w porównaniu do Acuvue Oasys, przez co ciężko się je nakłada gdyż zjeżdżają z palca, bardzo ciężko się je ściąga, bo przez ich grubość nie chcą się "poddać" pod palcami. Jedna z soczewek w ogóle nie chciała przylgnąć do oka i odstawała uwierając w powiekę, miałam wrażenie, że zaraz wypadnie. Zawiodłam się na tym polecanym zamienniku. Dobrze, że zamówiłam po jednej soczewce, bo miałam je na oczach 5 min. 40 zł wylądowało od razu w koszu.

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię.

Ula

Soczewki super! Nawilżają oko, super leżą. Polecam gorąco :)

Odpowiedź

info@alensa.pl

Dziękujemy za opinię.

VISA Master Card Przelewy24 PayPal Inpost paczkomaty dpd