Ustaw przypomnienie dla następnego zamówienia soczewek kontaktowych
set up an email reminder
set up an sms reminder
set up a calendar reminder

Utrzymaj zdrowe oczy i ustaw przypomnienie dla następnego zamówienia soczewek kontaktowych

Nie martw się, że zapomnisz zamówić soczewki kontaktowe lub akcesoria, ustawiając "przypomnienie o następnym zakupie".

Jakie są korzyści?

  • swoboda niemyślenia o następnym zamówieniu
  • nie musisz niszczyć zdrowia oczu z powodu przedłużonego używania soczewek kontaktowych
  • spokój ducha z braku stresu o zapomnianym lub spóźnionym zamówieniu
  • wygoda w wyborze sposobu odbierania przypomnień

Jak zapewnić sobie właściwe zdrowie oczu?

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, po prostu zarejestruj się , aby ustawić przypomnienie o następnym zakupie za pośrednictwem swojego profilu.

Wybierz sposób otrzymywania powiadomień od nas. Możesz wybrać powiadomienia przez e-mail, SMS, a nawet możesz utworzyć przypomnienie w swoim Kalendarzu. Możesz wybrać wiele opcji, które mogą się przydać, jeśli jesteś szczególnie zapominalski.

Reminder guide available types

Następnie ustaw konkretną datę przypomnienia w kalendarzu. Najlepiej ustawić alarm na co najmniej 3 dni przed wyczerpaniem się ostatniego opakowania soczewek kontaktowych. Powtórz tę procedurę, jeśli chcesz ustawić przypomnienie, na przykład z półrocznym wyprzedzeniem. Możesz ustawić tyle przypomnień, ile chcesz, czy to dla różnych dat, interwałów itd.

Reminder guide datepicker

Nie zapomnij sprawdzić, czy Twoje dane kontaktowe są poprawne. Jeśli widzisz niewłaściwy adres e-mail lub numer telefonu do przypomnienia, kliknij przycisk Zmień i edytuj. W przypadku powiadomień SMS pamiętaj o zapisaniu numeru telefonu komórkowego w swoim profilu.

Reminder guide contact data

Gdy wszystko zostało już poprawnie ustawione dla przypomnienia o kolejnym zakupie, w tym odpowiednie dane kontaktowe, kliknij przycisk Ustaw przypomnienie.

Reminder guide send button

Możesz sprawdzić wszystkie przypomnienia w Przeglądzie powiadomień

Reminder guide set reminders

Ostatnia wskazówka od nas:

Kolejną korzyścią dla zarejestrowanych użytkowników jest to, że zapamiętamy Twój poprzedni zakup. Tak więc, gdy otrzymasz jedno z przypomnień o zakupach , po prostu kliknij powtórz swoje ostatnie zamówienie i to wszystko. Nie musisz pamiętać marki ani mocy swoich soczewek! Życie nie może być łatwiejsze.