Jak zamówić parę korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych?

Jeśli szukasz pary korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych, to dobrze trafiłeś! Oferujemy nie tylko szeroki wybór oprawek, ale także wiele sposobów na dostosowanie szkieł okularów przeciwsłonecznych do Twoich potrzeb. Aby ułatwić Ci poruszanie się po naszym sklepie, przygotowaliśmy ten mały przewodnik po zamawianiu korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych. Poniżej możesz przeczytać wszystko o naszym asortymencie, możliwościach personalizacji i nie tylko!

Wybierz z szerokiej gamy możliwych oprawek okularów przeciwsłonecznych

Nie jest tajemnicą, że jeśli chodzi o okulary, chcemy oferować to, co najlepsze. Mamy w magazynie tysiące różnych modeli, wszystkie od znanych na całym świecie marek! Od czego więc zacząć, jeśli szukasz korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych? Cóż, po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, że proces zamawiania korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych wymaga wypełnienia naszego formularza zamówienia korekcyjnych soczewek okularowych (ale omówimy to nieco dalej). Pozostają Ci dwie opcje: albo możesz przejrzeć naszą ofertę normalnych oprawek okularowych i wyposażyć je w korekcyjne soczewki przeciwsłoneczne, albo możesz przejrzeć naszą ofertę korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych i zrobić to samo z jedną z nich. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w tym drugim przypadku, jest to, że nie wszystkie nasze modele okularów przeciwsłonecznych mogą być wyposażone w soczewki korekcyjne. Na szczęście przygotowaliśmy szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych, które oferują taką możliwość. Dzięki temu na pewno szybko znajdziesz swoje ulubione oprawki. Większość naszych okularów można przymierzyć przy użyciu wirtualnego lustra. Dzięki temu możesz dokładnie sprawdzić, czy dane okulary Ci odpowiadają, zanim się na nie zdecydujesz. Odkryj, co mamy dla Ciebie.

Dodawanie korekcyjnych soczewek przeciwsłonecznych do oprawek

Kiedy już wiesz, jaką oprawkę chcesz wybrać, nadszedł czas na dodanie soczewek korekcyjnych. Na początku wpisywanie parametrów i poruszanie się po naszym formularzu zamówienia może wydawać się nieco zniechęcające, ale my Cię w tym wyręczymy. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, a zanim się obejrzysz, zamówienie zostanie pomyślnie zrealizowane. Możesz nawet przesłać nam zdjęcie swojej recepty, aby nasi specjaliści zajęli się resztą, bez konieczności samodzielnego wpisywania wartości.

Skoro czytasz ten przewodnik, najprawdopodobniej interesują Cię wyłącznie korekcyjne soczewki przeciwsłoneczne. Dlatego po wybraniu rodzaju okularów i wpisaniu swoich parametrów musisz wybrać "soczewki przeciwsłoneczne" w ostatniej kategorii naszego formularza zamówienia, w zakładce "Specjalne dodatki do soczewek okularowych". W tym miejscu możesz zablokować i spersonalizować swoje korekcyjne soczewki przeciwsłoneczne.

Dostosuj soczewki okularów przeciwsłonecznych do swoich potrzeb

Nadszedł czas, aby nadać korekcyjnym okularom przeciwsłonecznym swój własny charakter! Oto jak możesz je jeszcze bardziej spersonalizować:


Wybierz soczewki okularów przeciwsłonecznych
Wybierz intensywność barwy i kolor soczewki podstawowej

W zależności od tego, jak ciemne mają być korekcyjne okulary przeciwsłoneczne, oferujemy możliwość wyboru zabarwienia 50, 75 lub 85%. Soczewki z osiemdziesięci­opięcioprocen­towym zabarwieniem są odpowiednikiem normalnych okularów przeciwsłonecznych pod względem tego, jak ciemne się wydają. Jeśli więc szukasz standardowych soczewek do okularów przeciwsłonecznych, wybierz 85%. Jeśli szukasz czegoś lżejszego o bardziej swobodnym, miejskim charakterze, wybierz dowolną z pozostałych intensywności. Poniżej pokazano, jak wyglądają różne intensywności zabarwienia:


Kolory soczewek okularowych

Kolor podstawy soczewki można wybrać spośród brązowego, szarego lub zielonego.

Kup soczewki polaryzacyjne do okularów przeciwsłonecznych

Funkcja ta jest dostępna tylko dla soczewek o intensywności zabarwienia 85%, ale jeśli chcesz mieć korekcyjne okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją, udostępniliśmy ją dla Ciebie! Polaryzacja to specjalny filtr, który przepuszcza tylko światło zorientowane pionowo, co oznacza, że eliminuje i pochłania światło zorientowane poziomo. Zapobiega to powstawaniu irytujących lub oślepiających odblasków i zapewnia ostrzejsze widzenie oraz lepszy kontrast w sytuacjach intensywnego oświetlenia.

Dodaj lustrzane soczewki!

Ponadto możesz wybrać soczewki pokryte lustrzaną powłoką, która pomaga w widzeniu, łagodząc jasne światło. Soczewki z powłoką lustrzaną nie tylko chronią oczy, ale także ukrywają je przed światem, tworząc chłodny i tajemniczy nastrój. Powłoka lustrzana jest dodawana do przedniej części soczewek okularów przeciwsłonecznych i jest dostępna w szerokiej gamie kolorów: niebieskim, zielonym, pomarańczowym, szarym i różowego złota..

Poznaj kilka alternatywnych rozwiązań

A jeśli to wszystko nie wystarczy, dlaczego nie rozważyć okularów przeciwsłonecznych z nakładką? Nakładki pozwalają na natychmiastową zmianę okularów w dowolnym momencie. Nakładki są łatwe w użyciu. Większość z nich jest magnetyczna, dzięki czemu łatwo przyczepiają się do okularów. Nie musisz kupować dwóch par okularów korekcyjnych i są one znacznie tańsze niż korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Pamiętaj, że ważne jest, aby kupić nakładkę, które pasuje do Twojego aktualnego modelu okularów, aby zapewnić idealne dopasowanie. Mamy dla Ciebie szeroki wybór nakładek!

Kup nakładkę przeciwsłoneczną

Alternatywnie oferujemy opcję soczewek samobarwiących się, znanych również jako soczewki fotochromowe. Dodatek ten jest dostępny zarówno dla soczewek jednoogniskowych, jak i progresywnych. Te specjalne soczewki automatycznie dostosowują się do warunków świetlnych panujących w Twoim otoczeniu. Oznacza to, że rozjaśniają się i są przejrzyste, kiedy przebywasz w pomieszczeniach lub w warunkach słabego oświetlenia, a kiedy wychodzisz na zewnątrz w jasne światło lub słońce, przyciemniają się.