Znajdź odpowiedniki soczewek od Twojego optyka

Marki własne soczewek i ich alternatywy

Poszerz swoje możliwości. Oszczędzaj pieniądze! Znajdź alternatywę dla swoich soczewek.

Jeśli nie możesz znaleźć swoich obecnych soczewek na Alensa.pl to prawdopodobnie możesz używać soczewek marki własnej od Twojego optyka. Ale czy wiesz, że masz inne możliwości. Jeśli znasz wszystkie parametry swoich soczewek to możesz kupić soczewki swojego optyka w innych online sklepach. Kupuj wygodnie online z domu i znajdź najlepszą ofertę.

Typowa sytuacja: Kiedy zbliża się czas ponownego zamówienia twoich soczewek to odwiedzasz swojego optyka żeby uzupełnić zapas i płacisz narzuconą cenę. Jeśli szukałeś w internecie soczewek od swojego optyka to prawdopodobnie nie udało się ich znaleźć. Dzieje się tak dlatego, że marki własne soczewek są dostępne w ograniczonej sieci sklepów optycznych.

Alensa.pl zebrała dla Ciebie dane i zrobiła porównanie marek własnych i ich firmowych odpowiedników od uznanych producentów takich jak CooperVision, Bausch&Lomb, Alcon i inni.

Czym są marki własne? Marka własna to taka, która jest powiązana tylko z danym sklepem optycznym i nie może być kupiona gdzieindziej. Te marki to po prostu soczewki od znanych producentów przepakowane w nowe opakowania z nową nazwą lub logiem danego optyka lub sklepu.

Ale nie musisz być ograniczony/a do tych marek. Kupując firmowe soczewki masz możliwość porównania sklepów i wybrania najkorzystniejszej oferty bez konieczności bycia przywiązanym do warunków dotychczasowego sklepu, które mogą być kosztowne i uciążliwe. Możesz teraz wybrać tańszą alternatywę od zaufanych producentów.

Skorzystaj z naszego zestawienia marek własnych od najpopularniejszych sklepów i znajdź firmową alternatywę dostępną na Alensa.pl. Zestawiliśmy parametry soczewek żeby można było wybrać odpowiednią alternatywę.

Nie możesz znaleźć swoich soczewek? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi. Postaramy się pomóc.

Alesoczewki.pl

Na tej stronie prezentujemy zestawienie popularnych soczewek od Alesoczewki.pl. Znajdziesz tam również firmowe odpowiedniki dostępne na naszym sklepie Alensa.pl.

Bezokularow.pl

Na tej stronie prezentujemy zestawienie popularnych soczewek od Bezokularow.pl. Znajdziesz tam również firmowe odpowiedniki dostępne na naszym sklepie Alensa.pl.

Lenjoy

Na tej stronie prezentujemy zestawienie popularnych soczewek od Lentiamo. Znajdziesz tam również firmowe odpowiedniki dostępne na naszym sklepie Alensa.pl.

Lens-shop.pl

Na tej stronie prezentujemy zestawienie popularnych soczewek od Lens-shop.pl. Znajdziesz tam również firmowe odpowiedniki dostępne na naszym sklepie Alensa.pl.

Optes.pl

Na tej stronie prezentujemy zestawienie popularnych soczewek od Optes.pl. Znajdziesz tam również firmowe odpowiedniki dostępne na naszym sklepie Alensa.pl.

Taniesoczewki.pl

Na tej stronie prezentujemy zestawienie popularnych soczewek od Taniesoczewki.pl. Znajdziesz tam również firmowe odpowiedniki dostępne na naszym sklepie Alensa.pl.

Twojesoczewki.pl

Na tej stronie prezentujemy zestawienie popularnych soczewek od Twojesoczewki.pl. Znajdziesz tam również firmowe odpowiedniki dostępne na naszym sklepie Alensa.pl.

Vision Express

Na tej stronie prezentujemy zestawienie popularnych soczewek od Vision Express. Znajdziesz tam również firmowe odpowiedniki dostępne na naszym sklepie Alensa.pl.

Odpowiedz: # - Anuluj
VISA Master Card Przelewy24 PayPal Poczta Polska Zásilkovna Inpost paczkomaty
Top